• ГОЛОВНА
 • ПРО НАС
 • ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА
 • КОНТАКТИ
 • Серветки HORECA в Луцьку – те, що потрібно вашому бізнесу і не тільки

  Різновиди серветок HORECA та їх застосування

  Звичайно ж, сфери використання паперових серветок дуже різноманітні. Вони завжди з нами у наших сумочках та бардачках транспортних засобів, вони доповнюють в практичному плані наші кухні, без них не обходяться жодні робочі процеси в ресторанах та барах. Паперова серветка виконує безліч функцій, ставши справжнім підручним помічником людини.

  В цій статті ми прагнемо трішки детальніше розглянути категорії серветок, що використовуються у бізнесі. Питання дуже актуальне, адже з ним до нас часто звертаються наші потенційні покупці, прагнучи отримати пораду стосовно правильного вибору. Отож, приступимо. Звичайно ж, мова піде лише про паперові серветки. Адже ми знаємо, що в багатьох сферах бізнесу, зокрема і в ресторанній, часто використовуються красиві текстильні варіанти. Звичайно ж, забігаючи наперед, скажемо, що на сьогоднішній день існує безліч варіантів серветок, у всіх можливих кольорах та відтінках. Проте найбільш поширеною та загальноприйнятною моделлю є саме серветки у білому кольорі. Це не лише красиво, але і практично.

  Окрім цього, серветки поділяють на класи, що визначаються якістю. Економ клас – вироби з вторинної сировини, які не завжди матимуть привабливий білосніжний колір. Стандартний клас – це щось середнє між економом та вищим. Такі серветки більш цупкі та практичніші. Найкращим варіантом як для споживача, так і для працівників являються серветки преміум класу, які вироблені з найкращої сировини. Вони зазвичай включають в себе два і більше шари, легко вбирають вологу та не залишають мікроскопічних ворсинок на поверхні, що часто трапляється при використанні дешевих варіантів.

  Звертаємо вашу увагу, що власники бізнесу віддають перевагу саме білим серветкам стандартного або преміум класу, завдяки чому усі процеси максимально відповідають завчасно встановленому плану. Окремою категорією паперових серветок є ті, які містять логотип компанії. Проте цей варіант використовується переважно для зручності та маркетингу з ціллю переконання кінцевого споживача.

  Купити серветки HORECA в Луцьку у компанії «Центр Упаковки»

  Де ж замовити якісні серветки HORECA у Луцьку? В вирішенні цього завдання вам допоможе каталог компанії «Центр Упаковки», куди ми щиро запрошуємо вас оглянути перелік пропозицій. Для вашої зручності ми максимально описали кожен з товарів, щоб ви мали змогу підібрати саме те, що потрібно для ваших бізнес-процесів.

  Бажаємо вам максимальної чистоти та естетики на робочому місці та в побуті з кращими серветками HORECA від компанії «Центр Упаковки»!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре