Внутрішні елементи коробки


Внутрішні елементи коробки: що таке перегородки та решітки

Для багатьох видів картонних коробок потрібні внутрішні елементи, які роблять коробку зручнішою в користуванні, а перевезення товару в ній стає безпечнішим.

Так, часто в коробки вставляються перегородки, решітки та інші елементи. Це необхідно при перевезенні:

  1. Різних видів продукції в одному ящику, щоб вона не змішалася, для зручності.
  2. Пляшок, щоб вони не билися одна об одну та вертикально стояли в коробці.
  3. Крихких предметів, яким потрібен додатковий захист.

Використання вкладишів та інших внутрішніх елементів коробки різноманітне. Але якими вони бувають та коли використовуються?

Які внутрішні вкладиші в коробки купити можна в Україні?

Видів внутрішніх елементів багато, ось основні з них:

  • Ложемент – елемент для фіксації продукту, куди товар поміщається в отвір, зроблений під форму самого товару. При транспортуванні нічого не пошкоджується, також можливо використати для розкладки продукції в магазині.
  • Решітка (картонні ґрати) – елемент пакування, найчастіше всього з гофрокартону. Використовується для пакування крихких елементів, які мають знаходитися в упаковці вертикально: скляних пляшок, тубусних коробок, пляшок побутової хімії і так далі. Решітка захищає від пошкодження з чотирьох боків.
  • Перегородки – картонні елементи, які вставляються в коробку часто в довільному порядку, щоб відгородити один вид продукції від іншої. З перегородками зручно перевозити вагові та поштучні тістечка, торти та інші м’які кондитерські вироби.

Будь-які внутрішні елементи коробки можна купити на сайті «Центр Упаковки». Ми готові комплексно підійти до вирішення проблем клієнта з пакуванням.

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.