Тримач стаканів (холдер) картонний,...

Тримач стаканів (холдер) картонний, під 4 стакана

3,25 грн
з податком доставка 1-2 дні

Тримач для 4 одноразових стаканів зручний у випадку, коли Вам треба принести 2-3-4 стакани з гарячим напоєм, наприклад кава, чай, глінтвейн і т.п. Завдяки тримачу стаканів Ви не розільєте гарячий напій і не обпечетесь. Купити паперові тримачі для одноразових стаканів можна оптом в будь-якій кількості за найнижчою ціною на ринку.

 
Розмір
4-х штучна
Матеріал
Картон
Ширина
22 см
Призначення
Для транспортування стаканів з наповненням
425 од.

Замовити каву для себе на виніс – завжди приємно. Придбати кілька кавових напоїв для друзів чи рідних – ще приємніше. Проте виникає проблема, пов’язана у фізичній можливості донести все придбане до точки призначення. Ідеальним вирішенням цього завдання став винахід прекрасних кавових холдерів, що дозволяють транспортувати два, три, чотири і більше стаканів з кавою без ризику перекидання.

Бажаєте знайти чудовий варіант якісних холдерів, що будуть надійним доповненням до ваших кавових напоїв? Пропонуємо вашій увазі модель, що дозволяє розмістити відразу чотири стакани. Це ідеальний варіант для компаній друзів та колег, що разом з ароматним напоєм отримають і додатковий комфорт. Замовити цей варіант холдерів можна великими упаковками по 100 шт в кожній.

Рекомендуємо придбати в комплекті з одноразовими стаканами!

Відгуки відсутні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.