Тримач стаканів (холдер) картонний,...

Тримач стаканів (холдер) картонний, під 2 стакана

Розпродано
2,25 грн
з податком

Тримач для 2-х одноразових стаканів зручний у випадку, коли Вам треба принести 2-3-4 стакани з гарячим напоєм, наприклад кава, чай, глінтвейн і т.п. Завдяки тримачу стаканів Ви не розільєте гарячий напій і не обпечетесь. Купити паперові тримачі для одноразових стаканів можна оптом в будь-якій кількості за найнижчою ціною на ринку.


 
Розмір
2-х штучна
Матеріал
Картон
Ширина
11 см
Примітка
Для транспортування стаканів з наповненням

Обожнюєте пригощати друзів смачними кавовими напоями і тому робите це регулярно? В такому разі ви точно знаєте про важливість комфорту, який варто забезпечити при покупці двох і більше філіжанок кави на виніс. Зручності цьому процесу додадуть спеціальні пристосування, які дозволяють розмістити в собі одразу декілька стаканів з кавою. Такими пристосуваннями вважаються кавові холдери.

Ці чудові кавові холдери, які ви маєте можливість розглянути та придбати на цій сторінці нашого інтернет-магазину, вирізняються винятковою якістю та міцністю. В основі холера – отвори для розміщення двох стаканів. У якості матеріалу виступає міцний картон, що забезпечує надійність та стабільність каркасу. Ви можете замовити як упаковку, що містить в собі 100 шт, так і відразу кілька.

Не зволікайте!

Відгуки відсутні
Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.