Тримачі для стаканів


Картонна підставка-холдер для стаканів одноразова – зручний аксесуар для транспортування напоїв

Споживання кави вже давно стало культурним явищем у всьому світі. Люди полюбляють насолоджуватись напоєм не лише вдома чи у затишних кав'ярнях, а й у транспорті, під час прогулянок чи на роботі. Тому для комфорту споживачів було винайдено кілька корисних аксесуарів, що роблять цей процес ще більш приємним та безтурботним. Одними з таких атрибутів є одноразові тримачі для стаканів. Облаштувати кав'ярню чи інший заклад з можливістю напоїв з собою – це однозначно правильне і комерційно вигідне рішенні, і ось чому:

  • Завдяки холдеру, можна одночасно переносити декілька порцій напою, почуваючись при цьому максимально комфортно.
  • Вироби виготовлені з органічного й екологічного картону, що не шкодить навколишньому середовищу.
  • Компактність та невагомість роблять транспортування напоїв ще більш зручним та легким.

Крім того, картонний одноразовий холдер – це максимально доступно завдяки невисокій вартості й відсутності терміну придатності.

Купити тримачі для стаканів в інтернет-магазині «Центр Упаковки» за розумною ціною

Наш інтернет-магазин пропонує холдери під два або чотири стакани з міцного та якісного картону. Як виробник продукції ми прикладаємо всі зусилля для того, аби споживачі залишились задоволені співвідношенням ціни-якості товарів, тому наші підставки виконують свою функцію бездоганно.

Замовити тримач для стаканів на 2 або 4 секції у нас легко та швидко, для цього слід просто помістити потрібну кількість товарів у корзину і оформити покупку.

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.