Стрейч плівка MAXIMUM


Стретч плівка від виробника: доступні ціни, висока якість!

Стретч плівка Maximum від компанії «Центр Упаковки» – справжній прорив на світовому ринку пакувальних матеріалів. Інноваційна модель ідеально поєднала в собі найвищі показники якості й ефективності, що робить її матеріалом нового покоління!

Плівка Maximum уже розтягнена, тож її не потрібно тягнути для того, щоб надійно зафіксувати вантаж. Таким чином її використання не потребує спеціального високовартісного обладнання (автоматизованих машин з механізмом попереднього натягу) чи прикладання додаткових зусиль працівників. Процес пакування стане простим, як ніколи раніше!

Розтягнена стрейч плівка Maximum – головні переваги:

  • Клейкість. За рахунок використання виключно першокласної сировини вдалося досягнути особливо високого рівня клейкості. При цьому внутрішня та зовнішня сторони плівки відрізняються між собою, що не дає упакованим товарам склеюватися між собою.
  • Відсутність електростатичної напруги. Це дозволяє уникнути неприємних розрядів при пакуванні.
  • М’яка намотка. Вона гарантує цілісність плівки при можливих падіннях.
  • Щільність. Така особливість дозволяє без зайвих труднощів використовувати плівку для пакування речей із гострими кутами.
  • Зменшена товщина плівки. При цьому вона не поступається високим показникам якості, адже забезпечує аналогічну стабільність пакування.
  • Прозорість. Сприяє покращенню зовнішнього виду пакування та допомагає розподіляти пакунки безпосередньо в процесі логістики.

Стретч плівка Maximum від «Центр Упаковки» – гарант якісного пакування успішних компаній!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.