Стрейч-плівка


Стрейч-плівка – гарант якісного пакування

Стрейч плівка на сьогоднішній день вважається одним із найбільш популярних пакувальних матеріалів, оскільки дозволяє створити практично ідеальні умови для зберігання і перевезення різноманітних товарів та вантажів (область використання безмежно широка).

Таку тенденцію доволі просто пояснити великою кількістю переваг над використанням інших матеріалів. До переліку «сильних сторін» стрейч плівки можна віднести:

  • надійну фіксацію речей в єдиній упаковці;
  • економію матеріалів завдяки здатності стрейч плівки розтягуватися до 300 %;
  • можливість створення цілісного якісного пакування без додаткової спец. техніки та великих витрат;
  • збереження товарів від проколів та негативного впливу навколишнього середовища, в тому числі бруду та підвищеного рівня вологості;
  • можливість вибору кольору стрейчу, що дозволяє приховати вміст вантажу, або ж навпаки забезпечити контроль над товарообігом;
  • безпечність використання, адже стрейч плівка не залишає слідів на речах, на відміну від використання клейкої стрічки.

Стрейч плівка: купити якісний товар за доступною ціною!

На вітчизняному, а також європейському ринку виготовленням та продажем стрейч плівки займається компанія «Центр Упаковки». В її асортименті широкий вибір плівки для будь-яких потреб. Уся продукція відрізняється високими показниками якості, надійності та ефективності, тож навіть найвибагливіші клієнти залишаться задоволеними. В каталозі товарів представлені наступні види стрейч плівки:

Для індивідуального підбору стрейч плівки, отримання консультацій та оформлення замовлення звертайтеся до менеджерів компанії, або ж залиште відповідну заявку на нашому сайті!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.