Скотч кольоровий


Скотч кольоровий та прозорий – в чому різниця?

Кольоровий скотч за своїми характеристиками є аналогічним стандартним прозорим варіантам, тож абсолютно нічим не відрізняється по якості склеювання. При цьому специфіка використання такого виду клейкої стрічки є значно більшою, адже різноманіття кольорів дозволяє привернути увагу до вантажів й значно спростити процеси логістики, полегшити облік товару на складах, тощо.

Специфічні особливості кольорового скотчу дозволяють його додатково використовувати для:

  • Маркування товарів на складах. Різними кольорами можна виділити партії продукції, браковані товари, вантажі для відправки, тощо. Це значно спрощує облік товарообороту, полегшує робочі процеси персоналу, мінімізує ризик пересорту та виникнення помилок у відправленнях.
  • Умовного пломбування відправлень. На ринку представлено широкий асортимент скотчу різних кольорів та відтінків, тож підібрати аналогічний колір в рази складніше, на відміну від звичайної прозорої стрічки. Таким чином замаскувати порушення цілісності буде в рази складніше, тож ви уникнете можливості несанкціонованого відкриття пакунків.
  • Підвищення іміджу. Надійне пакування товарів кольоровим скотчем привертає більшу увагу до пакунка та викликає довіру. Крім того, використання скотчу в тон кольорам логотипу компанії створює повноцінний брендинг, що відіграє важливу роль в успішних маркетингових стратегіях.

Замовити кольоровий скотч в надійного виробника

В Україні виробництвом кольорової клейкої стрічки займається компанія «Центр Упаковки». Вона пропонує своїм клієнтам першокласні товари по доступним цінам. При цьому налагоджені процеси власного виробництва дозволяють гарантувати оперативне виготовлення і доставку замовлень по всій Україні та навіть в країни Європи!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.