Скотч


Скотч – ціна від виробника!

Скотч – це тонка вузька полімерна плівка із покриттям з клейким складом. Особливості матеріалу зробили його практично універсальним, адже він користується великою популярністю у всіх сферах діяльності: від використання в побутових умовах до масштабних виробництв.

Вітчизняна компанія «Центр Упаковки» зайняла нішу з виробництва клейкої стрічки на світовому ринку. Таким чином в асортименті холдингу представлено наступні види скотчу:

Уся представлена продукція відповідає діючим вимогам та виготовлена виключно із високоякісної сировини, що гарантує бездоганну якість кінцевого продукту. При цьому вартість скотчу досить доступна, що є ще однією перевагою співпраці з «Центр Упаковки».

Купити скотч недорого так просто!

Для того, щоб оформити замовлення достатньо лише зателефонувати нашим менеджерам, або ж залишити відповідну заявку на сайті. Ми приймемо звернення, допоможемо прорахувати необхідні обсяги продукції, підберемо оптимальні варіанти клейкої стрічки для кожного клієнта. Якщо ж вас зацікавила розробка брендованого скотчу, то професійний дизайнер створить необхідний макет з вашим логотипом!

Що стосується термінів доставки, то регулярність відправлень та співпраця з передовими транспортними компаніями гарантують отримання кожного замовлення в найкоротші терміни.

Досі шукаєте надійного постачальника товарів для пакування? «Центр Упаковки» – це саме те, що вам потрібно!

Скотч: ціна залежить від виду

Наявність великого попиту створює чимало пропозицій. Таким чином на сучасному ринку представлено широкий асортимент різнопланової клейкої стрічки. Таке різноманіття й дозволяє кожному підібрати необхідний товар, в залежності від особливостей бізнесу та специфіки подальшого використання матеріалу.

Тож які види клейкої стрічки сьогодні існують? Це:

  • канцелярська;
  • пакувальна;
  • для промо акцій;
  • двостороння; малярна;
  • армована;
  • алюмінієва;
  • сигнальна;
  • ізоляційна.

Скотч кольоровий – ідеальне рішення для надійних пакувань

Досить популярним рішенням для пакування різноманітних вантажів є використання різнобарвної клейкої стрічки. Таке пристосування дозволяє вирішити відразу декілька проблем.

По перше – це надійне пакування коробок. Здавалось би, що й звичайний прозорий скотч ідеально справляється з цим завданням, однак суть полягає зовсім у іншому. Справа в тому, що при використанні кольорової клейкої стрічки можливість несанкціонованого відкриття вантажів зводиться практично до нуля. Тож таким чином ви вбережете вміст відправок від розкрадання. Це чудовий бонус, чи не так?

По друге – це можливість маркування товарів. Позначення вантажів різними кольорами скотчу дозволить спростити складські та логістичні процеси. Наприклад зеленою стрічкою ви можете позначити вантажі, які готові до відправки, червоною – які готуються до утилізації, жовтою – ті, що потребують додаткової комплектації, тощо. Таким чином буде досить легко відокремити товари й провести необхідну інвентаризацію.

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.