Самозбірні коробки


Самозбірні коробки – найпростіший метод пакування

Самозбірні коробки – це один з найкращих, найпростіших та найефективніших варіантів пакування товарів. Вони не потребують додаткового використання клея, скотчу чи інших матеріалів – усе неймовірно просто!

Особливість таких коробок в наявності необхідних ліній для згинання, а також спеціальних замків. Така конструкція дозволяє їх багаторазово складати та розкладати. Крім того, варто зауважити, що в розкладеному вигляді представлене пакування займає досить мало місця, а при необхідності їх можна легко скласти лише за декілька секунд.

Коробки картонні самозбірні – це чудовий варіант стильного й оригінального пакування для:

  • кондитерських виробів та випічки;
  • електроніки й побутової техніки;
  • парфюмерії та косметики;
  • харчової промисловості;
  • подарунків.

«Центр Упаковки»: коробки картонні самозбірні під індивідуальні вимоги

В Україні виробництвом самозбірних коробок з картону займається компанія «Центр Упаковки». При цьому вони дають своїм клієнтам не просто коробки, а повноцінне рішення проблеми пакування вантажів будь-якого типу. Індивідуально під кожного клієнта підбирається, а при необхідності й розробляється вид пакування: тут можуть створити упаковку будь-якої форми і кольору, нанести логотип чи інше зображення. При цьому ви будете вражені бездоганною якістю, оперативними термінами виконання замовлень та доступними цінами.

Для отримання більш детальної інформації про умови співпраці та прорахунку замовлень, телефонуйте менеджерам компанії «Центр Упаковки» прямо зараз!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.