Покрівельний картон


Картон покрівельний – незмінна складова вашого бізнесу

Ще одним сучасним видом картонної продукції є покрівельний картон. У відповідності до стандартизованого визначення, покрівельний картон – це картон, що володіє високими вбираючими властивостями та призначений для виробництва бітумних і бітумно-полімерних покрівельних та гідроізоляційних матеріалів. Тож як бачимо, він є незмінною складовою виробництва різнопланових рулонних матеріалів на кшталт руберойду та рубемасту.

Якщо ж вирішили відкрити власне виробництво такої продукції, облаштували виробничі лінії й уже готові приступати до роботи, то тепер варто вирішити питання наявності сировини. До вибору постачальника необхідно віднестись доволі серйозно, адже саме від вашої взаємодії й залежатиме успіх справи. Потрібно, щоб він гарантував відмінну якість покрівельного картону, оперативні терміни доставки і звичайно ж прийнятну ціну.

Покрівельний картон від виробника

Якщо ви думаєте, що таке поєднання неможливе, то ви помиляєтеся! Інтернет магазин «Центр Упаковки» – це саме те, що вам потрібно! Компанія уже довгі роки займається виготовленням різнопланової пакувальної та супутньої продукції. Тож в її асортименті ви знайдете й покрівельний картон.

Такий матеріал виготовляється на сучасних виробничих лініях з картонної та паперової макулатури у відповідності до діючих технічних вимог та затверджених регламентів. Чітке дотримання стандартів та злагоджена робота персоналу дозволяють в результаті отримати першокласний продукт за доступною ціною.

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.