ПОФ плівка


Термозбіжна плівка – пакувальний матеріл №1 в Україні та світі

Поліолефінова термозбіжна плівка (скорочено ПОФ плівка) – матеріал, що використовується для виготовлення кінцевого пакування товарів широкого вжитку: продуктів харчування, косметики, засобів побутової хімії, журналів, альбомів, іграшок, посуду, тощо.

Декілька головних причин купити ПОФ плівку

Як ви вже переконалися, сфера її використання неймовірно широка. Якими ж особливостями матеріалу це зумовлено?

  • Фінансова доступність. Собівартість пакування товарів з ПОФ плівкою є в рази меншою (орієнтовно на 15-50 %) у порівнянні із використанням ПВХ плівки.
  • Стійкість до впливу навколишнього середовища. Матеріал стійкий до впливу підвищеної вологості, сонячних променів, високих й низьких температур, а також їх перепадів.
  • Міцність. Багатошарова структура наділяє плівку неймовірними властивостями витривалості й стійкості до розривів, тож її не так й просто пошкодити.
  • Привабливий зовнішній вигляд. Відмінна прозорість й невеликий глянцевий відблиск дозволяють не тільки зберегти товарний вигляд товарів, але й привернути до них додаткову увагу.
  • Можливість друку. На ПОФ плівку може додатково бути нанесена контактна інформація виробника, що досить часто використовується при різнопланових маркетингових кампаніях.
  • Безпечність. Матеріал є абсолютно безпечним: він не має сторонніх запахів та не виділяє шкідливих речовин, тож ідеально підходить для пакування продуктів харчування.
  • Пластичність. Високий рівень розтягнення й рівномірна товщина дозволяють створити надійне пакування для товарів будь якої форми: така плівка повністю повторить їх контури.
Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.