Паперові стакани крафт


Паперові одноразові стакани крафт від виробника в інтернет-магазині якісної продукції «Центр Упаковки»

Паперовий стакан – універсальний посуд для різних напоїв, популярний у всьому світі завдяки своїм численним перевагам. Цей, здавалося б, простий виріб практично не має недоліків та слугує чудовою альтернативою склу і пластику.

Завдяки спеціальному поліетиленовому покриттю зсередини, стакан не промокає. Екологічно безпечний папір легко утилізується та не шкодить навколишньому середовищу. Спеціально розроблена конструкція забезпечує зручність та захист шкіри від високих температур гарячих напоїв.

Крім того, дизайн паперових стаканчиків дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант для будь-яких потреб. Зокрема, великою популярністю на сучасному ринку користуються крафтові паперові стакани, придбати які можна в онлайн-каталозі «Центр Упаковки». Ми пропонуємо одношарові та двошарові вироби з об'ємом від 110 до 450 мл.

Чому варто купити крафтові паперові стакани для кави та інших напоїв в нашому інтернет-магазині

«Центр Упаковки» - це гарантія якості, перевірена часом. Зробивши замовлення в нашому каталозі, кожен покупець може розраховувати на такі переваги:

  1. Власне виробництво.
  2. Висока якість продукції.
  3. Вибір об'єму та конструкції стаканчиків.
  4. Швидкий сервіс і доставка по Україні.
  5. Не завищені, доступні ціни.

Отримати детальнішу інформацію та зробити замовлення можна, зв'язавшись з нами зручним для вас способом, а також оформивши замовлення в каталозі з допомогою кількох простих дій. Наші крафтові стакани неодмінно стануть вигідним, стильним та надійним придбанням!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.