Паперові стакани


Одноразові паперові стаканчики він інтернет-магазину «Центр Упаковки» за розумною ціною

Одноразовий посуд – незамінна річ сучасного життя. А з приходом популярності кав'ярень на виніс, кейтерингу та інших тенденцій у світі громадського харчування, одноразові стаканчики з паперу стали найбільш популярним та оптимальним рішенням для гарячих і холодних напоїв.

Перш за все, такий посуд – це абсолютно екологічно та безпечно для навколишнього середовища, адже папір легко й швидко розкладається та утилізується, не виділяючи шкідливих речовин. Крім того, паперові стаканчики високої якості стійкі до деформації, захищають руки споживачів від високих температур напою та не мають сторонніх запахів тощо. Також ці вироби економічно вигідні з комерційної точки зору, адже здатні довго зберігатись і не мають терміну придатності.

Які паперові стакани можна купити у нас: асортимент онлайн-каталогу «Центр Упаковки»

Придбати стакани з паперу високої якості за оптимальними цінами можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію власного виробництва, що здатна будь-які комерційні чи побутові потреби. Серед доступних у каталозі варіантів вашій увазі пропонуються такі одноразові паперові стакани:

  • Класичні та нейтральні білі.
  • Стильні і сучасні крафтові.
  • З малюнками та зображеннями.

Окрім кольору, у нас можна обрати різний об'єм та конструкцію виробів відповідно до індивідуальних потреб. Для замовлення обраних позицій достатньо зв'язатись із нами будь-яким зручним способом або оформити покупку онлайн всього за кілька хвилин.

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.