Паперові рушники ТМ "ZEFIR", PREMIUM...
Паперові рушники ТМ "ZEFIR", PREMIUM...

Паперові рушники ТМ "ZEFIR", PREMIUM 3+1, 3-х шарові

90,00 грн
з податком доставка 1-2 дні

Рулонні паперові рушники - універсалне рішення для магазині, кафе, готелів, ресторанів, салоні краси, офісів та інших установ.

Одноразові паперові рушники ТМ "Zefir" рулонні - хороша альтернатива звичайним рушникам. Купити одноразові паперові рушники можна напряму у виробника і дуже дешево в інтернет-магазині "Центр упаковки" в будь-якій кількості з доставкою по Україні. Найчастіше рушнк паперовий купляють для диспенсера в кафе чи ресторан, для роботи на кухні для туалету чи СТО, або для офісу. Вони виготовлені зі 100% целюлози на сучасному обладнанні відповідно до новітніх технологій. Такий комплексний підхід до роботи дозволив досягти бездоганної якості, яка підтверджена відповідними сертифікатами.

 
Матеріал
Целюлоза
Колір
Білий
Тип продукту
Паперові рушники
Призначення
Для побутового використання
Кількість шарів
3
ТМ "Zefir"
67 од.

Паперові рушники рулонні від торгової марки «Irys» досить широко використовуються в побуті. Вони виготовлені із 100% целюлози на сучасному обладнанні у відповідності до новітніх технологій. Такий комплексний підхід до роботи дозволив досягнути бездоганної якості, що підтверджено відповідними міжнародними сертифікатами.

Представлений двошаровий папір з легкістю вбирає велику кількість вологи, чим відповідно зменшує кількість необхідних для використання аркушів. В свою чергу велика рулонна намотка є досить практичним рішенням, адже гарантує тривале використання продукції.

Особливості паперових рушників ТМ «Irys»:

  • довжина: 100 м;
  • кількість шарів: 2;
  • кількість відривних листів: 500 шт;
  • кількість рулонів в упаковці: 1 шт
  • торгова марка: «Irys».
Відгуки відсутні
Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.