Паперові рушники


Купити паперові рушники краще наперед!

Такі атрибути, як паперові рушники та туалетний папір є незмінною складовою сучасного життя. Погодьтесь, що прожити навіть день без цих пристосувань досить складно. І справа в тому, що мова йде не тільки про нашу з вами любов до комфорту, але й про підтримання необхідного рівня особистої гігієни. Тож, в питанні забезпечення постійної наявності таких товарів, найкращим рішенням стане рішення керуватися приказкою «готуй санчата влітку».

Рушники паперові – ціна нижче ринкової!

Звичайно ж усі вищенаведені фактори мають прямий вплив на формування ціни продукції. Однак не менш важливим нюансом буде і обсяг замовлення, адже оптові покупки будуть в рази вигіднішими. Такі масштабні поставки стануть чудовим варіантом для:

  • закладів HoReCa (готелів, ресторанів, кафе);
  • офісних приміщень;
  • державних установ;
  • торгово-розважальних центрів;
  • просто великих сімей.

Звичайно ж, оформлення великих партій замовлень потребує відповідних капіталовкладень й витрат. Однак, якщо розглянути рішення більш детально, то починаєш розуміти, що ти навіть виграєш на таких покупках, адже оптові ціни значно нижчі від ринкових цін для кінцевого споживача. Таким чином, оформивши оптове замовлення, можна відразу досягти дві мети: заощадити та створити певний резерв продукції з метою її подальшого використання.

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.