Паперовий саше пакет (крафт) з дном...

Паперовий саше пакет (крафт) з дном 420x320x150, 100шт

500,00 грн
з податком доставка 1-2 дні

Пакет саше паперовий крафтовий використовується зазвичай для упаковки готових страв, хлібобулочних виробів, солодощів, чаю, кави та інших продуктів харчування. Найчастіше їх замовляють заклади швидкого харчування, кафе та ресторани, фаст-фуди, сервіси доставки їжі, супермаркети. Якісний крафт-папір дозволяє зберігати аромат та свіжіть продукту надовго. Ми можемо виготовити будь-який вид пакета саше по вашому замовленню. Також ви можете купити готові пакети саше оптом за найнижчою ціною на ринку напряму від виробника. Ціна знижється залежно від об'єму замовлення.

 
Розмір
420х320х150мм
Матеріал
Крафтовий папір
Колір
Коричневий
Ширина
32 см
Висота
42 см
Тип продукту
Паперовий пакет
Призначення
Для транспортування їжі
Комплектація
Паперовий пакет з дном
Кількість в упаковці
100 шт
Кількість у ящику
1000 шт
33 од.

З продажем та пропозицією покупцям випічки тісно пов’язана і необхідність підбору якісної упаковки, що дозволить уникнути контакту продуктів з руками, пакетом та іншими факторами навколишнього середовища, а також забруднень одягу в процесі споживання. Ідеальними для виконання подібних завдань являються спеціальні упаковки, що іменуються саше пакетами для випічки та інших продуктів.

Якщо ви не впевнені, який саме саше пакет підійде саме під ваші потреби, рекомендуємо вам звернути увагу на універсальні варіанти, що стануть помічними у будь-яких ситуаціях та завданнях. Одним з таких варіантів є цей об’ємний саше пакет, який може стати якісною упаковкою як для продовольчих товарів, так і для продуктів харчування. Замовити таку модель можна від 100 шт саме зараз.

Скористайтесь можливістю!

Відгуки відсутні
Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.