Пластикові ножі, білі, 100шт

Пластикові ножі, білі, 100шт

40,60 грн
з податком доставка 1-2 дні

Одноразові пластикові ножі зручні у випадках, коли немає можливості користуватися звичайним посудом. Підійде для вживання в місцях, де немає можливості помити посуд. Пластиковий ніж виготовлений ​​із харчового білого пластику, пройшов сертифікацію та відповідає всім санітарним нормам. У нас Ви можете купити одноразові пластикові ножі оптом за вигідними цінами для свого кафе швидкого харчування, доставки їжі, супермаркету або кулінарії. Ми зацікавлені в довгостроковій співпраці та запропонуємо хороші умови постійним клієнтам.

 
Матеріал
Пластик
Колір
Білий
Висота
16,5 см
Тип продукту
Одноразовий пластиковий ніж
Кількість в упаковці
100 шт
Кількість у ящику
3000 шт
46 од.

Відпочинок на природі – це чудова можливість розслабитись тілом і душею, зібратись з друзями, рідними та коханими. Проте варто пам’ятати про те, що у таких умовах неодмінно важливий і комфорт, зокрема наявність хорошого посуду для куштування страв. Для того, щоб попередньо підготуватись до поїздки на природу, рекомендуємо придбати хороший одноразовий посуд для різноманітних страв і напоїв.

Якщо ж ціллю вашої поїздки на природу є приготування ароматної ухи, або ви займаєтесь продажем подібних страв на свіжому повітрі, вам просто необхідно звернути увагу на цей чудовий варіант. Перед вами – якісні ложки з пластику, що є більш якісною альтернативою стандартним пластиковим ложкам старого зразка. Особливістю цього варіанту є також прозорість поверхні, що практично для поєднання стилістики.

Рекомендуємо спробувати!

Відгуки відсутні
Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.