Пластикові ложки, прозорі, 100шт

Пластикові ложки, прозорі, 100шт

Розпродано
61,00 грн
з податком

Одноразова пластикова ложка зручна у випадку, коли немає змоги користуватися звичайним посудом. Підійде для вживання як рідких (суп, борщ, солянка, тощо) так і холодних страв на пікніках, фуршетах, вечірках а також в місцях, де немає змоги помити посуд. Пластикова ложка виготовлена з харчового прозорого пластику, пройшла сертифікацію і відповідає всім санітарним вимогам. У нас Ви можете купити пластикові одноразові ложки оптом за вигідними цінами для свого кафе швидкого харчування, доставки їжі, супермаркету або кулінарії. Ми заціквалені в тривалій співпраці і пропонуємо гарні умови постійним клієнтам.


 
Матеріал
Пластик
Колір
Прозорі ложки
Висота
16,5 см
Тип продукту
Одноразові пластикові ложки
Призначення
Для рідких або розсипчастих страв
Кількість в упаковці
100 шт
Кількість у ящику
3000 шт

Відпочинок на природі – це чудова можливість розслабитись тілом і душею, зібратись з друзями, рідними та коханими. Проте варто пам’ятати про те, що у таких умовах неодмінно важливий і комфорт, зокрема наявність хорошого посуду для куштування страв. Для того, щоб попередньо підготуватись до поїздки на природу, рекомендуємо придбати хороший одноразовий посуд для різноманітних страв і напоїв.

Якщо ж ціллю вашої поїздки на природу є приготування ароматної ухи, або ви займаєтесь продажем подібних страв на свіжому повітрі, вам просто необхідно звернути увагу на цей чудовий варіант. Перед вами – якісні ложки з пластику, що є більш якісною альтернативою стандартним пластиковим ложкам старого зразка. Особливістю цього варіанту є також прозорість поверхні, що практично для поєднання стилістики.

Рекомендуємо спробувати!

Відгуки відсутні
Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.