Пластикові ложки, білі, 100шт

Пластикові ложки, білі, 100шт

Розпродано
52,35 грн
з податком

Одноразова пластикова ложка зручна у випадку, коли немає змоги користуватися звичайним посудом. Підійде для вживання як рідких (суп, борщ, солянка, тощо) так і холодних страв на пікніках, фуршетах, вечірках а також в місцях, де немає змоги помити посуд. Пластикова ложка виготовлена з харчового білого пластику, пройшла сертифікацію і відповідає всім санітарним вимогам. У нас Ви можете купити пластикові одноразові ложки оптом за вигідними цінами для свого кафе швидкого харчування, доставки їжі, супермаркету або кулінарії. Ми заціквалені в тривалій співпраці і пропонуємо гарні умови постійним клієнтам.


 
Матеріал
Пластик
Колір
Білий
Висота
16,5 см
Тип продукту
Одноразові пластикові ложки
Призначення
Для розсипчастих та рідких продуктів
Кількість в упаковці
100 шт
Кількість у ящику
3000 шт

Святкування будь-якої особливої події стає ще більш особливим, якщо перенести його в умови природи, де завжди можна зібратись з найближчими на пікнік. Подбати про комфортне куштування страв, які ви візьмете з собою або ж приготуєте на вогні, можна, замовивши попередньо найкращі варіанти одноразового посуду. Прикладом такого є ці якісні ложки для перших страв, салатів та соусів.

Звичайно ж, більшість віддає перевагу придбанню виделок для пікніка. Проте, якщо ви, наприклад, збираєтесь приготувати та куштувати уху чи іншу рідку страву, вам неодмінно будуть помічними і ложки. Цей варіант – універсальна модель, яка являється більш звиклою для споживачів. Якісний пластик дозволив створити цілісний продукт, що дозволить спокійно насолодитись неспішним куштуванням страви.

Запрошуємо придбати!

Відгуки відсутні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.