Одноразові ланч-бокси з ВПС


Купити одноразові ланч-бокси з ВПС за розумними цінами в інтернет-магазині «Центр Упаковки»

Спінений полістирол, що скорочено називають ВПС, є одним з найбільш зручних, безпечних та легких матеріалів для виготовлення одноразового посуду, і не дарма. Перш за все, такий посуд жиро- та термостійкий, що дозволяє зберігати в ньому продукцію максимально довго та безпечно.

До того ж, контейнери з ВПС є максимально легкими, що спрощує процес їх транспортування. Саме тому такі бокси найчастіше використовуються у доставці готових страв. Вони дозволяють зберегти їжу теплою, поєднуючи в собі найкращі якості пластику та картону.

Зважаючи на численні переваги, спектр застосування ланч-боксів на сьогодні дуже широкий: від масштабних закладів громадського харчування до побутового використання, наприклад для шкільного ланчу. А придбати такі вироби без переплат можна в онлайн-каталозі «Центр Упаковки» з можливістю доставки будь-яким зручним способом.

Які ланч-бокси з ВПС доступні в нашому інтернет-магазині

Перш за все, компанія «Центр Упаковки» є безпосереднім виробником продукції, тому гарантує її високу якість та надійність. Крім того, ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент товарів у цій категорії. У нас можна обрати:

    • Колір. Доступні чорні та білі ланч-бокси зі спіненого полістиролу.
    • Розмір. Можна замовити бокси різного об'єму.
    • Особливості конструкції. Контейнери можуть складатись з однієї чи кількох секцій.

Вибір боксів з ВПС за вами, однак на чому б він не зупинився – в результаті замовлення товарів з нашого каталогу, ви отримаєте швидкий та якісний результат, що не розчарує. Приємного шопінгу!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.