Набори одноразових приборів


Набір одноразових столових приборів з пластику: навіщо він потрібен і з чого складається

Харчування – невід'ємна частина життєдіяльності, що супроводжує людину завжди, у тому числі й під час подорожей, на роботі, в літаку, під час активного відпочинку і так далі. Оскільки носити з собою виделку та ложку у всі ці місця, щонайменше, не зовсім зручно, існують спеціальні набори одноразових приборів, що зазвичай включають ложку, виделку та ніж.

Такий набір індивідуально запакований і гарантує максимальну безпеку та гігієну при користуванні. До того ж, це дуже зручно, легко і компактно, тому нерідко самі такими наборами обладнані фаст-фуди, громадський транспорт та сервіси з доставки їжі.

Найбільш оптимальним та доцільним матеріалом виготовлення компонентів набору є міцний і стійкий до температур пластик. Він забезпечує легкість, компактність і доступність приборів, при цьому не піддається деформації та може тривалий час зберігатись.

Купити набори одноразових приборів недорого в онлайн-магазині «Центр Упаковки»

Придбати виделку, ложку і ніж у одному наборі високої якості можна в нашому онлайн-каталозі. Для цього слід просто обрати необхідну позиції та перемістити її до віртуальної корзини. Далі швидке оформлення покупки – і вже через кілька днів вона опиниться у ваших руках.

«Центр Упаковки» - це надійність, якість та комфорт. Наші одноразові прибори забезпечують належний рівень сервісу й турботи за будь-яких обставин: від обслуговування закладу харчування до застілля на невеличкій вечірці!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.