Машинна стрейч плівка


Плівка стрейч для машинного пакування

Машинний стрейч – це саме той матеріал, що гарантує якісне пакування великогабаритних товарів. Він запобігає виникненню проколів та продавлювань, негативному впливу навколишнього середовища та несприятливих погодних умов. Тож з таким пакуванням ви можете бути впевненими за цілісність будь якого вантажу!

Машинна стрейч плівка – яка вона буває?

Низький рівень щільності поліетилену забезпечує високий рівень розтяжності плівки. Таким чином безпосередній процес упаковування проходить з найменшими витратами сировини, а відповідно й коштів, що так важливо для оптимізації роботи. Сам процес пакування проводиться з використанням відповідних машин – палетайзерів, які методом ротаційної обмотки фіксують товар чи устаткування.

Машинну стрейч плівку прийнято класифікувати наступним чином:

  • Престрейчева (RS) – це плівка з помірним показником міцності та максимальним рівнем розтягнення 150 %. Вона переважно використовується для пакування невеликих та неважких вантажів на примітивних машинах, що не обладнані престрейчевим механізмом.
  • Універсальна (MS) – плівка із збалансованим рівнем міцності та клейкості. Показник розтягнення варіюється в межах 180-200 %. Рекомендована для пакування на найпростіших машинах, що не передбачають наявність механізму попереднього натягу.
  • Жорстка (PMS) – характеризується показником розтягнення у 220-250 %, що є оптимальним варіантом для використання на швидкісних автоматизованих машинах для пакування великогабаритних важких вантажів.
  • Power (SPMS) – це плівка з граничною розтяжністю 300 %, що робить її максимально економною у використанні. Крім того, така плівка характеризується й високими показниками міцності, стійкості до пошкоджень та утримуючими властивостями, тож вона стане ідеальним варіантом для пакування на високошвидкісних машинах з механізмом натягу.

Який би з варіантів плівки ви не обрали б, головне – обирайте продукцію компанії «Центр Упаковки»!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.