Одноразова кришка для стакана кави,...

Одноразова кришка для стакана кави, №76, чорна, 50шт

35,60 грн
з податком доставка 1-2 дні

Кришка для стакану кави з діаметром 76мм. Термостійка щільно вдягається на стаканчик з кавою і запобігає охолодженню напою. В кришці передбачений отвір для пиття і трубочки. У нас Ви можете купити кришку на стаканчики для кави оптом за низькми цінами в любій кількості. Як виробник, ми гарантуємо високу якість продукції, що відповідає всім держстандартам і вигідні умови співпраці для наших клієнтів. Кришки можна замовити як окремо, так і в комплекті з одноразовими стаканами.

 
Розмір
250 мл
Матеріал
Пластик
Колір
Чорний
Ширина
8 см
Тип продукту
Пластикова кришка
Призначення
Пластикова кришка допомагає утримати температуру рідини та запобігає її розливанню
Вага
85 г - упаковка
Кількість в упаковці
50 шт
Кількість у ящику
3000 шт
Діаметр
76 мм
Тип стакану
Гофрований 250мл
87 од.

Однією з ваших опцій для покупців чи гостей вашого закладу є продаж кави на виніс? В такому разі вам неодмінно слід попіклуватись про зручність, пропонуючи до звичайних стаканів для кави і захисні кришечки, які попередять переливання напою. Придбати хороші варіанти з якісного пластику, що є абсолютно безпечним для здоров’я, ви маєте можливість на сторінках нашого каталогу.

Бажаєте оформити замовлення на якісні кришечки для кави? Спеціально для вас ми пропонуємо чудове доповнення до стаканчиків об’ємом 250 мл. Кришечки у темному кольорі, завдяки чому гарно виглядатимуть зі стаканами з крафтового паперу або будь-яких інших у відповідних відтінках. Кришечки пропонуються вам у комплекті 60 шт. Оформити оптове замовлення ви також можете на спеціальних умовах.

Купуйте за доступною ціною!

Відгуки відсутні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.