Одноразова кришка для стакана кави,...

Одноразова кришка для стакана кави, №70, чорна, 50шт

34,80 грн
з податком доставка 1-2 дні

Кришка для стакану кави з діаметром 70 мм. Термостійка, щільно вдягається на стаканчик з кавою і запобігає охолодженню напою. В кришці передбачений отвір для пиття і трубочки. У нас Ви можете купити кришки на стаканчики для кави оптом за низькми цінами в любій кількості. Як виробник, ми гарантуємо високу якість продукції, що відповідає всім держстандартам і вигідні умови співпраці для наших клієнтів. Кришки можна замовити як окремо, так і в комплекті з одноразовими стаканами.

 
Розмір
175 мл
Матеріал
Пластик
Колір
Чорний
Ширина
7 см
Тип продукту
Пластикова кришка
Призначення
Пластикова кришка допомагає утримати температуру рідини та запобігає її розливанню
Вага
80 г - упаковка
Кількість в упаковці
50 шт
Кількість у ящику
3000 шт
Діаметр
70 мм
Тип стакану
Білий 175мл
Еко-пак 175мл
Стакан з малюнком 175 мл
53 од.

Постійне бажання кави – це абсолютна норма в сучасному стресовому ритмі повсякденного життя. Щоб якось збадьоритись та дозволити тілу відпочити, любителі кави купують її на виніс, тим самим поєднуючи щоденні справи з приємним процесом. Щоб запобігти можливому забрудненню одягу улюбленим напоєм, варто користуватись спеціальною кришечкою, що одягається на стаканчик зверху.

Для того, щоб потурбуватись заздалегідь про ваших гостей, а також забезпечити їм комфортне споживання кави навіть на ходу, замовте хороші пластикові кришечки. Саме такими для стаканів об’ємом 175 мл у темному кольорі являються ці якісні та привабливі варіанти. Кришечки можна замовити невеличкими партіями по 60 шт, або ж оформивши велике оптове замовлення за попередньою домовленістю.

Купуйте!

Відгуки відсутні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.