Одноразова кришка для стакана 700мл,...
Одноразова кришка для стакана 700мл,...

Одноразова кришка для стакана 700мл, прозора, термостійка.

0,90 грн
з податком доставка 1-2 дні

Кришка для стакану 700 мл термостійка щільно вдягається на ємність і запобігає охолодженню напою і розсипу вмісту. У нас Ви можете купити такі кришки оптом за низькми цінами в любій кількості. Як виробник, ми гарантуємо високу якість продукції, що відповідає всім держстандартам і вигідні умови співпраці для наших клієнтів. Кришки можна замовити як окремо, так і в комплекті з стаканами.

 
Розмір
700 мл
Матеріал
Пластик
Колір
Прозорий
Примітка
Термостійка
494 од.

Споживання кави – це цілий ритуал, який можна поєднувати з будь-якими рутинними справами. Особливою приємністю стала можливість насолодитись кавою, прогулюючись на свіжому повітрі, або ж перебуваючи на шляху до місця призначення у власному авто. Забезпечити комфорт споживання без ризику виливання кави зі стаканчика допоможуть якісні кришечки, замовити які можна у нас.

Хороша одноразова кришка для кави – це чудова можливість забезпечити собі додатковий комфорт при споживанні кави. На цій сторінці вашій увазі представлений комплект з 50 кришечок для кави темного кольору. Виріб призначений для укомплектування стаканчиків з лате, капу чино чи іншими гарячими напоями у великому об’ємі більше 300 мл.

Неодмінно замовте для того, щоб ваші покупці почувались максимально комфортно!

Відгуки відсутні
Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.