Одноразова кришка для стакана кави,...

Одноразова кришка для стакана кави, №70, біла, 50шт

34,80 грн
з податком доставка 1-2 дні

Кришка для стакану кави з діаметром 70 мм. Термостійка, щільно вдягається на стаканчик з кавою і запобігає охолодженню напою. В кришці передбачений отвір для пиття і трубочки. У нас Ви можете купити кришки на стаканчики для кави оптом за низькми цінами в любій кількості. Як виробник, ми гарантуємо високу якість продукції, що відповідає всім держстандартам і вигідні умови співпраці для наших клієнтів. Кришки можна замовити як окремо, так і в комплекті з одноразовими стаканами. Доставка по всій Україні.

 
Розмір
175 мл
Матеріал
Пластик
Колір
Білий
Ширина
7 см
Тип продукту
Пластикова кришка
Призначення
Пластикова кришка допомагає утримати температуру рідини та запобігає її розливанню
Вага
105 г - упаковка
Кількість в упаковці
50 шт
Кількість у ящику
3000 шт
Діаметр
70 мм
Тип стакану
Білий 175мл
Еко-пак 175мл
Стакан з малюнком 175 мл
265 од.

Не секрет, що споживання кави «на ходу» - це достатньо розповсюджене явище, що пов’язане з браком вільного часу, а також з постійною зайнятістю покупців. Споживати улюблений напій під час ходьби чи їзди без ризику виливання на одяг допоможуть якісні пластикові кришечки, що містять зверху невеличкий отвір. Замовити такі ви можете зараз в каталозі компанії «Центр Упаковки».

Невеличка пластикова кришка для стакана з кавою – це ваша гарантія комфорту, адже, споживаючи каву на ходу, ви ризикуєте пролити улюблений напій на ваш одяг. Щоб уникнути такого небажаного ризику, зокрема вберегти ваших гостей від плям на одязі, неодмінно замовте хороші кришечки для кавових стаканчиків. Саме таким є цей чудовий варіант у білому кольорі для стаканчиків 175 мл.

Придбайте!

Відгуки відсутні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.