Коробки для взуття


Коробки для взуття купити – одна з головних необхідностей легкої промисловості

Взуття! Кожна жінка знає, що його багато не буває й завжди готова купити нову пару туфель від улюбленого бренду. Щоб вашу продукцію купували з таким запалом, а доходи просто вражали конкурентів, потрібно подбати не лише про зовнішній вигляд товару та відповідність останнім модним тенденціям, але й про пакування.

Саме якісне пакування є надійним способом захисту продукції від негативного впливу навколишнього середовища при її зберіганні та транспортуванні. Невеличка коробка допоможе захистити взуття від дощу, снігу, підвищеної вологи та перепадів температури, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд товару.

Ще одним плюсом використання пакування є можливість посилення іміджу компанії та пізнаваності бренду. Для кінцевого споживача стильна та надійна коробка для взуття є ще одним показником успішності бренду, за продукцію якого можна й заплатити більше! Також варто зауважити й те, що сучасні можливості друку дозволяють розмістити будь-яку інформацію на коробках, що є досить хорошим варіантом додаткової реклами.

Чи потрібні взуттєвому магазину власні коробки для взуття?

Останнім часом локальне виготовлення взуття - прибутковий та цікавий бізнес. Багато магазинів та компаній роблять взуття на замовлення чи відшивають та представляють свої невеликі колекції. Такі моделі користуються популярністю через те, що вони виготовлені в Україні, зроблені з якісних матеріалів, а у багатьох компаніях можна пошити взуття на замовлення під розмір та повноту ноги.

Проте багато підприємців не використовують для упаковки своєї продукції особливі картонні коробки для взуття – вони перепаковують взуття в коробки інших брендів або в упаковку, яка є під рукою. Часто це коробки з-під використаних матеріалів і таке інше.

Дехто взагалі економить на пакуванні та надсилає чи дає в руки клієнту взуття в пакеті чи папері.

Чому важливо купити коробки для взуття для бізнесу?

Перелічені вище методи пакування неправильні та шкодять бізнесу тому що:

Клієнт не бачить додаткове зображення бренду на коробці при зберіганні взуття, тож виробник пропускає можливість додаткової реклами та нагадування про себе покупцеві.

Коробка, що не підходить для перевезення взуття не викликає довіри у клієнта і він не сприймає бренд чи магазин як серйозного продавця.

Транспортування без коробки може пошкодити взуття, що не спонукає клієнта до повторної покупки.

Купити картонні коробки для взуття з логотипом бренду або магазину можна на сайті «Центр Упаковки». У нас якісні пакувальні матеріали, швидке виготовлення замовлення та зручна доставка клієнту.

«Центр Упаковки»: виготовлення коробок для взуття в Україні

Вітчизняна компанія «Центр Упаковки» – виробник якісних та надійних виробів з гофрокартону, а також інших товарів для пакувань представляє в своєму асортименті коробки для взуття. Тут знають як створити різнопланові пакування під вимоги кожного клієнта: різноманіття форм й кольорів просто вражає. Тож з такою упаковкою та якісним товаром ви неодмінно зробите справжній фурор на сучасному ринку!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.