Коробка для піци, бура, ширина 350мм,...

Коробка для піци, бура, ширина 350мм, довжина 350мм, висота 35мм, 100шт

800,00 грн
з податком доставка 1-2 дні

Коробка для піци крафтова розміром 35х35 см - ідеальниий варіант для транспортування піцци і схожих готових страв. У нас Ви можете купити коробки для піци оптом від виробника, дешево, в будь-якій кількості і отримати найнижчу ціну на ринку. Наше виробництво коробок для піци проходить згідно стандарту №0459. Також Ви можете замовити коробку для піцци з своїм логотипом та індивідуальним дизайном, під свій фірмовий стиль.

В заленості від кількості, діє безкоштовна доставка в міста: Київ, Харків, Одесса, Дніпро, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Вінниця, Донецьк та інші міста України.

 
Розмір
350х350х35 мм
Матеріал
гофрокартон Т22Е
Колір
бурий крафт
Кільк-ть шарів картону
3
Довжина
350 мм
Ширина
350 мм
Висота
35 мм
Тип продукту
самозбірна
Призначення
для транаспортування піцци
Кількість в упаковці
100 шт
17 од.

Доцільність використання коробок для піци по достоїнству уже оцінило чимало громадських закладів. Такий маленький атрибут відмінно справляється с поставленими перед ним завданнями зберігання та надійного транспортування готових страв. Відповідний функціонал дозволяє значно розширити спектр діяльності закладів та збільшити їх дохід.

Саме коробки для піци з логотипом є ще одним чудовим маркетинговим рішенням. Такий атрибут неймовірно функціональний, адже дозволяє отримати безкоштовне джерело додаткової реклами.

Замовити додатковий друк ви можете на коробку будь яких розмірів, в тому числі, на представлену буру коробку 35х35х3,5 см, що виготовлена з високоякісного сертифікованого мікрогофрокартону Т 23 Е.

Відгуки відсутні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.