Коробки для піци

Чому коробку для піци замовляють у нас

Ціна від виробника

20 років роботи з продуктом

Сертифікати ISO

Витримані харчові норми

Відправка в день замовлення


«Коробки для піци купити» – ідеальний варіант для збільшення доходів закладів HoReCa

Піца – один із найпопулярніших видів їжі у світі, особливо в сегменті доставки. З розвитком сервісів доставки у багатьох закладів, що готували італійську їжу, з’явилася нагальна потреба купити коробки для піци різних розмірів, щоб доставляти замовлення клієнтам.

Напевно уже кожен успішний заклад харчування достойно оцінив усі переваги продажу страв «на виніс», а також з доставкою. Такі послуги дозволяють отримати доволі непоганий додатковий дохід при мінімальних зусиллях. Однак, щоб послуга користувалася популярністю, потрібно подбати про організаційні питання: рекламу, пакування страв, легкість доставки, презентабельність.

Справитися з поставленими завданнями можна одним махом, замовивши якісну упаковку.

Наприклад, якісна коробка для піци допоможе:

  • надійно запакувати страву, щоб вона тривалий час залишалася гарячою;
  • спростити роботу кур’єра, оскільки таку упаковку зручно тримати й перевозити;
  • отримати ще одне джерело додаткової якісної реклами, адже саме на коробці можна розмістити ваш логотип та контактну інформацію.

Коробки для піци на замовлення: вимоги та види

Перед тим, як замовити коробки для піци, потрібно зрозуміти, що до пакування є вимоги, які виробник повинен виконувати, щоб коробка для піци була функціональною, безпечною для споживача та працівників ресторану:

  • Термостійкість та можливість зберігати тепло до 2-х годин.
  • Міцність та достатня щільність картону.
  • Стійкість до жиру та конденсату-вологи, що виділяється в процесі транспортування піци.
  • Щільна кришка та гарно зафіксовані місця складання.
  • Зовнішній вигляд – багато ресторанів хочуть замовити коробку для піци з логотипом.

Часто для виготовлення коробок для цієї страви використовують гофрокартон, в якому є шари з целюлози.

Види коробок для піци розрізняються в залежності від розміру та форми. Розміри коробок зазвичай трошки більше за стандартні розміри піци (30 та 50 см діаметру), щоб їжа нормально помістилася в упаковку.

За формою коробки бувають класичні – квадратні або восьмикутні – зі скошеними кутами, для стандартної круглої піци. Також прямокутні – для піци кальцоне та великих «метрових» піц.

Трикутну використовують для інших виробів з тіста або для дегустаційних наборів піц.

Купити коробку для піци можна на сайті компанії «Центр Упаковки». У нас широкий вибір товари, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Упаковка для піци від виробника

Найкращим варіантом забезпечити свій заклад якісним пакуванням страв – це звернутися безпосередньо до виробника «Центр Упаковки».

Спеціалісти компанії виготовляють якісну упаковку для піци будь-яких розмірів. Уся продукція є безпечною та екологічно чистою, тож у відмінній якості ви можете будете впевнені! Крім того, своїм клієнтам компанія гарантує оперативність виконання кожного замовлення та доступні ціни.

Для того, щоб більш детально дізнатися умови співпраці та зробити своє перше замовлення коробок для піци, залиште відповідну заявку на сайті компанії або телефонуйте менеджерам «Центр Упаковки»!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.