Супниця з кришкою пластикова, чорна,...
Супниця з кришкою пластикова, чорна,...

Супниця з кришкою пластикова, чорна, 50шт

360,00 грн
з податком доставка 1-2 дні

Супниці одноразові з кришкою використовуються для розігріву, перевозки, доставки і продажу рідких страв: супу, борщу, окрошки, ухи, солянок та інших гарячих страв. Контенер для супа можна сміливо розігрівати в мукрохвильовці. Він виготовлений із спіненого полістиролу, безпечний для здоров'я людини, пройшов сертифікацію і відповідає всім санітарним нормам. Купити оптом контейнери для супу з кришкою можна в інтернет-магазині Центр упаковки за найнижчими цінами на ринку, в любій кількості. Як компанія-виробник, ми можемо організувати складський запас під Вас і запропонувати вигідні умови співпраці. Ми завжди йдемо на зустріч нашим постійним клієнтам.

 
Розмір
500 мл
Матеріал
Пластик
Колір
Дно - чорне; кришка - прозора
Тип продукту
Одноразова пластикова супниця
Призначення
Для транспортування та збереження температури їжі
Кількість в упаковці
50 шт
Кількість у ящику
480 шт
69 од.

Як вирішити питання безпечної доставки перших страв до споживача таким чином, щоб їжа залишилась у належному вигляді? Щоб допомогти вам у цьому, ми доповнили наш онлайн-каталог чудовими варіантами одноразового посуду саме для таких цілей. Відмінним прикладом, що стане чудовим рішенням для вас, є ця одноразова супниця у привабливому чорному кольорі, замовити яку ви можете прямо зараз.

Особливістю цієї якісної супниці є використання цупкого пластику, який не деформується у процесі транспортування та при наливанні у нього страв з високою температурою. Для вашої зручності, зручності доставки, а також клієнта виріб доповнений кришкою, яка ідеально прилягає до основного корпусу. Кришка – з тонкого прозорого пластику, через який можна детально оглянути страву.

Рекомендуємо придбати для перших страв!

Відгуки відсутні
Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.