Кондитерські лотки


Упаковка для солодощів, що збереже товарний вигляд

Про варіації коробок для пакування різнопланових побутових товарів знає напевно кожен. А от яке пакування обрати для кондитерських виробів, адже їх перевезення навіть на невеликі відстані по наших українських дорогах може зіпсувати товарний вигляд. Тож якщо ви не хочете нести збитки через те, що після відправлення печива клієнт отримав лише крихти, рекомендуємо подбати про якісне пакування!

Щоб вирішити таку проблему компанія «Центр Упаковки» пропонує своїм клієнтам спеціально розроблені кондитерські лотки. Представлена компанією упаковка:

  • гарантує цілісність продукції при її перевезенні;
  • дозволяє зручно й компактно зберігати товар;
  • може служити в якості індивідуального пакування для кінцевого клієнта;
  • створює презентабельний зовнішній вигляд;
  • служить джерелом додаткової реклами.

Кондитерські лотки від виробника

Кондитерські лотки переважно виготовляються з якісного тришарового гофрованого картону товщиною 3-4 мм, або ж з мікрогофрокартону з товщиною до 2 мм. Таких показників достатньо для того, щоб досягнути ідеального балансу м’якості та міцності пакування. Однак при необхідності, їх можна змінити, адже в компанії «Центр Упаковки» готові створити якісні кондитерські лотки під індивідуальні вимоги кожного клієнта: ви самі обираєте розмір, вид картону, його колір, дизайн. Спеціалісти лише втілять ваші бажання в реальність!

Для отримання більш детальної інформації та необхідної консультації звертайтеся до менеджерів «Центр Упаковки»!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.