Касова стрічка 17м, ширина 57мм, 10шт

Касова стрічка 17м, ширина 57мм, 10шт

128,50 грн
з податком доставка 1-2 дні

Касова (чекова) стрічка термостійка використовується в касових апаратах для друку чеків. Зображення наноситься завдяки точковому нагріву касової стрічки в місцях зіткнення з головкою принтера. Стрічку потрібно підбирати строго під модель касового апарату. 

 
Матеріал
Папір
Колір
Білий
Довжина
17 м
Ширина
57 мм
Тип продукту
Касова стрічка
Кількість в упаковці
10 шт
Кількість у ящику
200 шт
25 од.

На сьогоднішній день важко уявити будь-яку торгівельну точку, що виходить за межі ринків, без касового апарату. Його підготовка до роботи не менше, ніж іншої техніки, вимагає належної уваги. Зокрема, не слід ігнорувати процес вибору касової стрічки, від якості якої залежатиме зовнішній вигляд чеків, а також зручність як покупця, так і продавця. Хороший варіант такої можна придбати у нас.

Пропонуємо вашій увазі набір з 10 рулонів касових стрічок, що забезпечить вас якісним розхідним матеріалом для вашого торгівельного бізнесу. Товари – з надійної сировини, що не рветься під натягом під час друку у касовому апараті. Довжина стрічки в рулоні складає 17 метрів, що є середнім показником для універсальних касових апаратів. Товар можна замовити вроздріб і оптом.

Неодмінно рекомендуємо до придбання!

Відгуки відсутні
Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.