Касова стрічка, цінники


Якісна касова стрічка та цінники для вашого магазину

Касова або ж чекова стрічка – це невід’ємний атрибут будь-якого бізнесу, що займається торгівлею та обладнаний чековим апаратом. Це розхідний матеріал, що потребує регулярної заміни. Саме тому так важливо подбати про правильний запас в належній кількості касової стрічки, яку завжди можна легко замінити у будь-який момент. Важливо подбати про те, щоб касова стрічка була максимально якісною, а також відповідала усім стандартам та вимогам, в результаті чого чеки будуть читабельними та цупкими.

Купити касову стрічку та цінники недорого в каталозі «Центр Упаковки»

Як і до інших подібних атрибутів торгівлі, до касових стрічок висувається ряд важливих вимог, що визначають їх якість та практичність. Вона повинна бути достатньо цупкою, що попередить ризик пошкодження її цілісності в касовому апараті. При цьому важливе і те, наскільки вона тонка та як легко може бути відірвана після завершення друку. Другий критерій – білизна. Чим біліша касова стрічка – тим більш видимим буде текст на ній. Третій критерій – спосіб друку. Якщо принтер друкує фарбою – вам підійдуть одношарові та багатошарові касові стрічки. Для принтерів, що друкують способом нагрівання, підходять термострічки. Підходящі ширина та розмір стрічки – не менш важливі критерії, що визначають правильний вибір.

Щодо цінників, поради будуть дещо схожими. По-перше, колір основи повинен бути максимально однотонним та світлим, щоб зображена на ньому ціна добре проглядалась споживачеві. Ширина стрічки та розміри рулону повинні максимально точно відповідати параметрам апарату для друку цін.

І якісні касові стрічки, і цінники можна обрати та придбати у нашому каталозі прямо зараз. Саме тому ми запрошуємо вас до огляду, неспішного вибору потрібних матеріалів та оформлення замовлень!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.