Картон коробковий (рулони, листи)


Картон коробковий: спектр використання просто вражає

Уже з самої назви зрозуміло, що коробковий картон призначений безпосередньо для виготовлення різнопланових коробок для продукції та вантажів. Однак лише на цьому специфіка його використання не закінчується.

Такий матеріал широко використовується для виробництва:

  • гільз та втулок;
  • кутників;
  • внутрішніх елементів коробок: вкладок, ложементів, прокладок, решіток;
  • текстильних та галантерейних виробів (наприклад в якості вкладок у сумки, тощо);

Крім того, досить часто такий матеріал також використовують в якості підстилок, основи для інших видів картону, а також для утеплення вагонів.

Особливості виробництва коробкового картону

Для виробництва коробкового картону використовується переважно дешева й доступна сировина, різнопланові відходи з деревообробних підприємств, технологічна тріска, макулатура, волокнисті відходи целюлозного виробництва. Така сировина забезпечує низьку ціну кінцевого товару. При цьому дотримання технологій виробництва дозволяє досягнути бажаної якості продукції.

Реалізується картон у двох видах: в рулонах та в листах. Таким чином кожен зможе підібрати оптимальний варіант матеріалу в залежності від власних потреб. На рахунок розмірів, то тут все також індивідуально: картон поставляється зі стандартними найбільш затребуваними параметрами, а також під заміри замовника.

Купити картон так просто!

Інтернет магазин «Центр Упаковки» представляє в своєму каталозі товарів широкий асортимент якісного коробкового картону. Продукція відрізняється відмінними показниками надійності й міцності. При цьому її вартість неймовірно доступна!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.