Картон


Картон: ціна залежить від виду

В нашому житті такий матеріал як картон використовується досить широко. Практично кожного дня, навіть не задумуючись над цим, ми контактуємо з таким матеріалом. В чому ж його особливості, переваги і недоліки?

В принципі картон – це достатньо щільний папір, який складається переважно із рослинних волокон, але також має у складі мінеральні наповнювачі, клей, пігменти, хімічні складники. Технології виготовлення картону й паперу практично ідентичні, однак, картон володіє більш високими показниками товщини й маси.

Широка область вжитку дозволила варіювати такий матеріал, тим самим створюючи різні види. За своїм призначенням картон можна розділити на:

  • пакувальний або коробковий (використовується для створення коробок для товарів, а також їх наповнення);
  • поліграфічний (це переважно обгортки різнопланових книг, журналів, календарів, зошитів, тощо);
  • будівельний (використовується під час ремонтних та будівельних робіт).

Необхідний картон оптом? Вам допоможуть в інтернет-магазині «Центр Упаковки»

При купівлі картону кожен сам вирішує: звернутися до місцевих виробників, чи до компаній, які працюють по всій Україні. Ми ж віримо, що варто звернутися до виробника, який в своїй роботі дотримується усіх технологій та гарантує відмінну якість представленої продукції. Лише тоді ви будете задоволені такою співпрацею.

Інтернет-магазин «Центр Упаковки» представляє в своєму асортименті широкий вибір першокласної пакувальної продукції, в тому числі картону. Великий досвід роботи та комплексний підхід до поставлених задач дозволили створити продукти відмінної якості по доступній ціні. Тож «Центр Упаковки» – це саме те, що вам потрібно!

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.