Способи оплати

Ми приймаємо такі способі оплати за наші товари:

  • Безготівковий розрахунок для юридичних осіб. Даний спосіб дозволяє оплачувати замовлені Вами товари банківським переведенням. Після приймання замовлення, ми виставляємо рахунок, який Ви зможете оплатити протягом 10 банківських днів за умови відсутності курсових змін. Якщо за цей період оплата не зроблена, резерв на замовлений товар знімається.
  • Приват24 найпопулярніший в Україні інтернет-банкінг, що працює з 2001 року та належить ПриватБанку.
  • Платіжна система WayForPay дозволяє оплатити без комісії карткою будь-якого банку такими методами: Google Pay, Apple Pay, Карткою Visa, Mastercard. Повне повернення коштів клієнту протягом доби з моменту оплати у випадку помилкового замовлення.

Наші поради

Як відстежити замовлення?

  • Зробіть замовлення на сайті або за телефоном
  • Після підтвердження Вашого замовлення та його відправлення, Ви отримаєте номер ТТН (він приходить у SMS-повідомленні на номер мобільного телефону, який Ви вказали
  • Відстежити статуc відправлення Ви можете на сайті кур'єрської служби, за допомогою якої здійснюється доставка Вашого замовлення
  • Після надходження посилки відвідаєте пункт видачі, для її одержання. При собі необхідно мати відповідні документи
  • При одержанні замовлення обов'язково перевірте комплектність і цілісність товару

Способи доставки

Доставку товару ми здійснюємо за допомогою таких кур'єрських служб:

Також Ви можете отримати своє замовлення безпосередньо на нашому складі, що знаходиться за адресою:

Доставка товарів по Луцку

Нашим покупцям, що проживають в м. Луцк й прилеглих районах, ми можемо доставляти замовлені у нас товари власним транспортом (на підприємство, в офіс, дім).

Можливість безкоштовної доставки визначається залежно від кількості замовленого товару, довжини маршруту доставки й поточного завантаження нашого транспорту. Обговорюйте з менеджером можливість адресної доставки під час замовлення.

This is the heading

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.