Скотч логотипний


Промо-скотч: довговічність та доступність – а що оберете ви?

Скотч з нанесеним зображенням, логотипом чи будь-яким написом нічим не поступається за якістю стандартним прозорим варіантам. Більше того, такий скотч є більш функціональним, адже привертає увагу до пакунків та служить додатковим джерелом якісної реклами.

Наразі існує дві технології нанесення зображення на клейку стрічку.

  1. Поверхневе нанесення. Це найбільш популярний (через дешевизну нанесення), однак менш довговічний метод. Його суть полягає в друці зображення зверху на поліпропіленовій стрічці. Оскільки нанесена фарба є верхнім шаром, вона найбільше піддається випливу навколишнього середовища та несприятливих погодних умов. Як результат – можливість пошкодження зображення та втрата яскравості.
  2. Міжшарове нанесення. Як зрозуміло з самої назви, зображення, в цьому випадку, наноситься між плівкою та клеєм. Таким чином воно є захищеним від можливих подразників, і відповідно більш довговічне. Однак вищий рівень якості потребує і більших витрат.

Замовити брендований скотч в Україні

В Україні виробництвом брендованого скотчу займається компанія «Центр Упаковки». Вона уже близько 20-ти років забезпечує потреби вітчизняних та європейських підприємств у якісних та практичних пакувальних матеріалах.

Один з напрямків роботи компанії – це нанесення логотипів на клейку стрічку. При цьому варто зауважити, що створення брендованого скотчу відбувається під індивідуальні потреби кожного клієнта: ви самі обираєте довжину й ширину намотки, а також погоджуєте спеціально розроблений макет для друку. Таким чином, кожен клієнт може бути впевнений в беззаперечній якості отриманої продукції від компанії «Центр Упаковки».

Product added to wishlist

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення функціональності веб-сайту, та вашого комфорту користування.